Aktuality

Plánovaná výzva na rekonštrukciu výrobných a administratívnych objektov a fotovoltaiku !!!

Slovenská inovačná a energetická agentúra čoskoro vyhlási výzvu, ktorá má za cieľ podporiť zlepšovanie energetickej hospodárnosti administratívnych a výrobných budov a energetickej efektívnosti v rôznych oblastiach. Táto výzva ponúka celkovú alokáciu finančných prostriedkov vo výške 67 miliónov EUR, pričom oprávnení žiadatelia môžu získať príspevok až do výšky 3 miliónov EUR na jeden projekt.

Kto je oprávnený žiadať o príspevok?

  • Osoby zapísané v Obchodnom registri SR alebo podnikajúce na základe živnostenského oprávnenia s minimálne 24-mesačnou históriou podnikania.
  • Projekty zamerané na zlepšovanie energetickej hospodárnosti budov, zvyšovanie energetickej efektívnosti, alebo využívanie obnoviteľných zdrojov energie.

Aká je intenzita pomoci?

  • Mikro a malý podnik 65%
  • Stredný podnik 55%
  • Veľký podnik 45%

Bližšie info o výzve môžete nájsť v priloženom dokumente nižšie.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť na zlepšenie energetickej efektívnosti Vášho podniku a zníženie nákladov na energie. Sme tu, aby sme Vám pomohli prejsť celým procesom rýchlo a efektívne.

Ak máte záujem o naše konzultačné služby alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám odpovieme na všetky otázky a dohodneme si stretnutie, kde preberieme detaily a možnosti spolupráce.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!
 Aktuality / Plánovaná výzva na rekonštrukciu výrobných a administratívnych objektov a fotovoltaiku !!! - foto

Zoznam aktualít